Doświadczenie w branży urządzeń dla domu i biura

  • od 20 lat zajmujemy się dostarczaniem sprawdzonych rozwiązań dla biznesu
  • od 2012 r. działamy na rynku jako spółka Mega Office
  • w 2015 r. rozpoczęliśmy sprzedaż oczyszczaczy powietrza
  • w 2018 r. powołaliśmy markę idealnepowietrze.pl


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy rozwijać naszą najnowszą aktywność związaną z problematyką czystego powietrza. Jakość powietrza jakim oddychamy – szczególnie w Polsce stawia nam do rozwiązania szereg istotnych problemów związanych ze smogiem, chorobami układu oddechowego, wilgotnością itp. Od trzech lat analizujemy, testujemy i dobieramy najlepsze rozwiązania dla problemów z powietrzem.

Współpracujemy tylko z renomowanym producentami i oferujemy sprawdzone urządzenia.

o-firmie-specialist.png

Profesjonalne doradztwo

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz umiejętności korzystania ze zdobytej przez wiele lat wiedzy jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom profesjonalne doradztwo. Rozpoznajemy Państwa potrzeby – które za każdym razem są nieco inne – i precyzyjnie dobieramy najlepsze rozwiązanie. Kierujemy się Waszymi potrzebami a nie interesem producentów. Dlatego nasi klienci są zadowoleni a ich potrzeby w zakresie Idealnego Powietrza są należycie zaspokojone dzięki bogatej ofercie urządzeń. Nasze doradztwo jest bezpłatne.

Nasz zespół

Bartłomiej Tomczak

Key Account Manager

Piotr Głogowski

Product Manager

Tomasz Blacha

Trade Specialist

Dostarczamy komfort dla biur i mieszkań

Specjalizujemy się w obsłudze firm i innych podmiotów gospodarczych. Jesteśmy w stanie Państwu pomóc w każdym aspekcie dotyczącym sprawnego funkcjonowania biura. Naszym najnowszym obszarem działalności jest problematyka związana z oczyszczaniem powietrza. W ofercie posiadamy zarówno urządzenia dla firm, jak i osób prywatnych.

W naszej ofercie m.in.: